تبلیغات
آنتی جهان نیوز - ولایتمداران واقعی شناخته شدند!

اخباری که احتیاج به تصحیح دارد!

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

طبقه بندی

نویسندگان

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo


تاریخ:شنبه 6 شهریور 1389-04:29 ق.ظ

ولایتمداران واقعی شناخته شدند!

بسم الله الرحمن الرحیم

حوادث سال گذشته توسط امام خامنه ای (روحی فداه )  به " فتنه سخت " تعبیر شد. فتنه ای که در آن بسیاری از خواص " مردود" شدند. در آن وقایع تلخ  " بزرگ مردانی " بودند که با " بصیرت " نمره قبولی گرفتند.

طبق یک قاعده کلی هر چه بر درجات تعالی فردی یا اجتماعی افزوده شود امتحانات پیش روی آنها سخت تر و بعضا خطرناکتر خواهد بود. جامعه انقلابی ما هم از این قاعده مستثنا  نیست . بر پایه یک برآورد درست و منطقی " اشتباه " جناح خودی،  " غفلت " و نداشتن " پیش بینی " لازم در بحث فتنه بود بر این اساس نخبگان سیاسی و امنیتی متفق القول شدند که وقایع پیش روی را پیش بینی و نقاط ضعف و قوت احتمالی را مورد ارزشیابی قرار دهند لذا قرار بر این شد که با حساسیت بالا ، رخدادهای احتمالی مورد بررسی و تحلیل پیشاپیش قرار بگیرد.

در بررسی ها این نتیجه کلی حاصل شد که برخی " خواص مردود  " ، " مرددان جبهه اصولگرایی " و احیانا بازمانده های " سران فتنه سال گذشته " بیشترین ظرفیت " فتنه سازی " را دارا می باشند . در این میان تفکری به وجود آمد که استدلال می کرد طبق یکسری شواهد و قرائن برخی " نزدیکان " رئیس جمهور هم می توانند فتنه ساز باشند و این گفتمان متاسفانه به سرعت و به شکلی مرموز بر احتمالات دیگر غالب شد.

همایش ایرانیان خارج از کشور زمینه ای بود تا مدعیان " فتنه یابی " به "دیگران " ثابت کنند  " این همانی " است که می گفتیم ! این چنین بود که خط سیر " فتنه کشی " شروع شد. در اولین گام چند روز مانده به شروع همایش "سایت جهان – نزدیک به جمعیت رهپویان " این همایش را " پر رمز و راز " خواند و در مطلبی از حضور افراد مشکوک و بدسابقه در آن خبر داد.

سایت های " مشرق " ، " الف " ، " صراط " ، " آتی " ، و روزنامه " کیهان " به سرعت این خط مرموز در فتنه گری را پوشش داده و آتش تهیه را بر سر " دشمن " فرو ریختند.

صبح روز همایش و قبل از برگزاری آن  کیهان در سرمقاله به قلم حسین شریعتمداری – آنجا چه خبر است ؟! – جنگ راکلید زد . در یک حرکت کاملا هماهنگ سیلی از مطالب بی اساس بر روی سایت های " خط گیرنده " از کیهان منتشر شد.

بعد از شروع مراسم و سخنرانی "مهندس مشایی" بهانه لازم به دست آمد ! مشایی که سابقه سخنرانی با "ادبیات از نوع دیگر " را داشت به ایران و ایرانیت بیش از حد بها داده و از "مکتب ایرانی " سخن به میان آورده بود. همین " بهانه " کافی بود تا نشریات و سایت های " زنجیره ای " حملات گسترده خود را شروع کنند.

چند روز اسفبار برای جامعه " رسانه ای " کشور سپری شد تا " سونامی " آنچه آنها " فتنه دوم " می خواندند بسیاری از شخصیت های " فتنه شناس " و با " بصیرت " را با خود ببرد.

این زد و خورد ها ادامه یافت تا  اینکه رئیس جمهور از مشاور و معاونش به شدت دفاع کرد. اما بعد از گذشتن چند روز موج " فتنه کشی " دوباره به راه افتاد و متاسفانه این موج از کانونی به نام " کیهان " و چند طیف و حزب به اصطلاح خودی شروع می شد. جمعیت هایی که با " بولتن سازی " و پخش " شایعات مهلک " قصد زمین گیر کردن دولت را داشتند.  اما آنچه که بیش از هر چیز آزار دهنده و نا امید کننده می نمود همراهی " چپ " و " راست " با " دشمنان " در هدف قرار دادن دست آوردهای دولت خدمتگزار و به حاشیه بردن مسائل " اصلی " کشور بود.

این همه ادامه یافت تا اینکه رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران بر حفظ "وحدت " و دوری از هر نوع " اختلاف " تکیه کردند.

گویا این سخنان صریح و روشنگرانه کافی نبود تا آنهایی که دم از " ولایت پذیری " می زنند دست از موضع " اشتباه " خود بر دارند و این شد که امام در دیدار با دانشجویان جوابی " صریح " و " قاطع " به " فتنه گران " دادند ایشان در پاسخ به دانشجویی که ادعا می کرد " دل ما از دست چپ و راست رئیس جمهور خون است " فرمودند " من در این زمینه ورود و قضاوتی نمی كنم البته ممكن است اشكال و ایراد وارد باشد اما باید مسائل را اصلی – فرعی كرد و مراقب بود كه مسائل درجه دوم، جای مسائل اصلی و تعیین كننده را نگیرد." انتظار از " مدعیان ولایت پذیری " این بود که این روند تخریب و  توهین به دولت را پایان دهند و در صدد جبران کارهای ناصواب گذشته خویش بر آیند اما همان طور که مشخص بود این گروه تا زمانی ولایت را معیار و حرف ایشان را حجت میدانند که در راستای افکار و عقیده درون حزبی آنها باشد و اگر چنین نبود دیگر خبری از روزشمار ولایت پذیری و بازتاب سخنان امام نیست.

طبق شواهد و قرائن موجود طیف " فتنه کش " – فتنه گر – برای یک عکس العمل بزرگ و " توفان رسانه ای " آمادگی پیدا کرده بود و طبق برخی اخبار رسیده تعداد زیادی " مصاحبه و خبر " در راستای فرمایشات احتمالی امام که فکر می کردند بر ضد دولت یا حداقل مشایی یا در پایین تر فرض بر ضد " همایش بی خاصیت " از نظر آنها بود آماده کرده بودند که " و مکرو و مکرالله والله خیرالماکرین " همه چیز یکباره از دست رفت.

بداخلاقی گروه مشکوک زمانی آشکارتر شد که به طور مثال سایت " جهان " فقط به حاشیه های دیدار دانشجویان با حضرت آقا اشاره داشت آن هم با تاخیر 14 ساعته از زمان مشروح بیانات رهبری در سیما !

سایت " صراط " با دست خداوندی پشت پرده خود را آشکار ساخت و بعد از یک روز تنها به گذاشتن چند عکس از دیدار فوق اشاره کرده و حتی در ستون " تازه های خبر " هم به دیدار و سخنان صریح امام عکس العمل نشان نداد !

سایت "مشرق" که توسط یکی از خبرنگاران پیشین " خبرگزاری فارس " و با هدف انتشار اخباری که فارس از گذاشتن آنها معذوریت دارد راه اندازی شده در قسمت " تازه های خبر " به سخنان امام عکس العمل نشان داد و ای کاش این پایان ماجرا بود !

این سایت تنها چند ساعت بعد از سخنان صریح مقام معظم رهبری بر فریضه بودن " وحدت " و خلاف شرع بودن " اختلاف " ، دوباره موج دولت ستیزی خود را شروع کرد. اشاره این سایت به موضوع مکتب ایرانی و کشف ! رازهای نهفته در این مقوله مرموز ! باعث می شود که بازدیدکنندگان از سایت فوق،  به ماهیت گردانندگان آن " شک " کنند ! علی الخصوص که در یک خبر دیگر به ماجرای 800 میلیون علی دایی و انتقاد از راسانه ملی اشاره چند خطی دارد اما حتی اصل سخنان امام را منتشر نمی کند !!

اما سایت " الف " ! این سایت که معرکه گردان این " فتنه " بود با تیترهای عجیب و بازتاب دادن برخی سخنان نسنجیده مسئولین ، بر آتش تفرقه و اختلاف هیزم می ریخت و این روند همچنان ادامه دارد . (از دوستانی که انتظار بود این شد ! اینها که ... )

و اما باید به نکته ای بسیار مهم اشاره شود.

سایت های فوق الذکر، ارگان های اطلاع رسانی یک جزب یا گروه سیاسی هستند به عبارت ساده تر اینها نوک قله کوه یخی هستند که به این شکل بیرون زده است . به طور مثال سایت جهان مربوط به جمعیت رهپویان است که دارای امکانات فوق العاده زیاد  ونفرات متعدد در ارگان های بسیار حساس و امنیتی هستند . این ها دارای بولتن های اطلاع رسانی و برد تاثیر گذاری وسیع در میان مسئولین تراز اول کشور بوده و از این حربه برای پیش برد اهداف نه چندان مشخص خود استفاده می کنند !

این وضعیت برای سایتی مثل صراط یا مشرق هم به شکل دیگری وجود دارد. باز هم برای تنویر افکار عمومی باید افشا کرد صراط به برخی کیهانی ها و مشرق به فارسی ها متصل است . استفاده مشرق از "خبرویژه" های فارس موید این نکته می باشد. البته  مزد این "همراهی ها " را در کیهان می بینیم جایی که در ستون خبرهای وِیژه به نقل از این سایت ها خبرهایی منتشر می شود !

نقطه تلاقی و اتصال این گروه ها زاویه گرفتن با خط رهبری است . اگر این جنجال رسانه ای فقط یک موهبت داشت همین بود که مشخص شد این ها با " رهبری و ولایت ولی امر " مشکل دارند نه با دولت ! نه با مشایی و یا حتی رحیمی !

سایت جهان در تغییر تاکتیک و فاز عملیاتی جدید ، وارد عرصه بازکردن آنچه آنها "پرونده فساد رحیمی " می خوانند شده و ارسال اخبار در این جهت نشان از شروع موج جدید " دولت ستیزی " این بار با محوریت یک فرد دیگر کابینه احمدی نژاد دارد .لینک دانلود قطعه مهمی از فرمایشات مقام معظم رهبری : (اینجا)

مرتبط: پایانی بر یک فتنه خودساخته!


برگرفته از:http://f-hami.blogfa.com/post-265.aspx

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


مهدی
دوشنبه 8 شهریور 1389 12:44 ق.ظ
سلام
خیلی با اسم وبت موافقم
مشتری شدم و سر می زنم
موفق باشی
پاسخ آنتی جهان نیوز : خواهش میکنم

حتما سر بزن
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر